Personalens kontaktuppgifter

 

Kalev Piirimägi

Chef

+372 505 2877

kalev@estelaxe.ee

Peeter Piirimägi

Direktör

+372 523 6624

peeter@estelaxe.ee

Priit Koido

Inköpschef

+372 506 3294

priit@estelaxe.ee

Juku Saar

Teknisk chef

+372 513 4503

juku@estelaxe.ee

Piret Küttis

HR Manager

+372 5190 1913

piret@estelaxe.ee

Kasper Kurg

Produktionschef, skoter säten

+372 5308 6664

kasper@estelaxe.ee

Urmet Lain

Produktion Manager

Elastomer

+372 5322 5395

urmet@estelaxe.ee

Ülari Palm

Produktion Manager

integral foams and plastics

+372 5308 4950

ylari@estelaxe.ee

Kersti Vill

Produktion Manager

föräldraledighet sedan April 2017

+372 5308 4147

kersti@estelaxe.ee

Taire Ruuder

Quality specialist

+372 528 0740

taire@estelaxe.ee

Urmet Lain

Projektering av formar

+372 5322 5395

urmet@estelaxe.ee

Lea Jalajas

 Lagerhållaren

+372 5800 2422

info@estelaxe.ee

Arthur Mücker

Production manager

train seats PU cushions

+372 508 1977

arthur@estelaxe.ee



BRN Veebilahendused
Ostukorv