Personali kontaktid

Kalev Piirimägi

Juhatuse esimees, juhatuse liige

+372 505 2877

kalev@estelaxe.ee

Peeter Piirimägi

Tegevjuht, juhatuse liige

+372 523 6624

peeter@estelaxe.ee

Priit Koido

Rongi ja kelguistmete projektijuht, juhatuse liige

+372 506 3294

priit@estelaxe.ee

Juku Saar

Tehnikajuht

+372 513 4503

juku@estelaxe.ee

Piret Küttis

personalijuht

+372 5190 1913

piret@estelaxe.ee

Kasper Kurg

Kelguosakonna tootmisjuht

+372 5308 6664

kasper@estelaxe.ee

Urmet Lain

tootmisjuht

elastomeertoodete tootmine

+372 5322 5395

urmet@estelaxe.ee

Ülari Palm

Polüuretaantoodete tootmisjuht

+372 5308 4950

ylari@estelaxe.ee

Kersti Vill

Ostujuht

+372 5308 4147

kersti@estelaxe.ee

Taire Ruuder

kvaliteedispetsialist

+372 528 0740

taire@estelaxe.ee

Urmet Lain

vormide projekteerimine

+372 5322 5395

urmet@estelaxe.ee

Lea Jalajas

laojuhataja

+372 5800 2422

info@estelaxe.ee

Arthur Mücker

Rongiistmete tootmise meister

+372 508 1977

arthur@estelaxe.ee

Sten Tasso

Rongiistmete tootmisjuht

+372 5373 0450

sten@estelaxe.ee



BRN Veebilahendused
Ostukorv