Henkilökunnan yhteystiedot

 

Kalev Piirimägi

Toimitusjohtaja

+372 505 2877

kalev@estelaxe.ee

Peeter Piirimägi

Toimitusjohtaja

+372 523 6624

peeter@estelaxe.ee

Priit Koido

Osto- ja myyntipäällikkö

+372 506 3294

priit@estelaxe.ee

Juku Saar

Tekninen johtaja

+372 513 4503

juku@estelaxe.ee

Piret Küttis

Henkilöstöpäällikkö

+372 5190 1913

piret@estelaxe.ee

Janis Kaaver

Elastomeerituotteiden tuotantopäällikkö

+372  504 0062

elastomeer@estelaxe.ee

Urmet Lain

Tuotantopäällikkö

elastomeertoodete tootmine

+372 5322 5395

urmet@estelaxe.ee

Ülari Palm

Tuotantopäällikkö

integral foams and plastics

+372 5308 4950

ylari@estelaxe.ee

Kersti Vill

Tuotantopäällikkö, moottorikelkkaistuinten tuotantopäällikkö

+372 5308 4147

kersti@estelaxe.ee

Taire Ruuder

Quality specialist

+372 528 0740

taire@estelaxe.ee

Urmet Lain

Kehityspäällikkö, muottien suunnittelu

+372 5322 5395

urmet@estelaxe.ee

Lea Jalajas

Varastopäällikkö

+372 5322 5658

info@estelaxe.ee

Arthur Mücker

Production manager

train seats PU cushions

+372 508 1977

arthur@estelaxe.ee



BRN Veebilahendused
Ostukorv